Highschool Schedules

Saturday

Field #3
Saturday

8:00 AM BOYS Middletown South JV vs Colonia JV

9:15 AM BOYS Huskies JV vs Rahway JV

10:30 AM BOYS CBA White vs RFH

11:45 AM BOYS CBA Blue vs Delran

1:00 PM BOYS Freehold vs Delran

2:15 PM BOYS CBA White vs Lakeland Lancers

3:30 PM BOYS CBA Blue vs Westfield

4:45 PM BOYS Freehold vs Westfield

6:00 PM BOYS Marlboro vs Spotswood


Field #4
Saturday

8:00 AM BOYS RFH JV vs Mt Olive JV

9:15 AM BOYS BC Crusaders JV vs Holmdel JV

10:30 AM BOYS BC Crusaders Frosh vs Middletown South JV

11:45 AM BOYS BC Crusaders JV vs Mt Olive JV

1:00 PM BOYS BC Crusaders Frosh vs Colonia JV

2:15 PM BOYS Pope John vs Ocean

3:30 PM BOYS Hightstown vs Brick

4:45 PM BOYS Lakeland Lancers vs Middletown North

6:00 PM BOYS Brick vs Middletown North


Field #5

Saturday

8:00 AM BOYS Long Branch vs Ocean

9:15 AM BOYS Middletown South vs Colonia

10:30 AM BOYS Long Branch vs Hightstown

11:45 AM BOYS Shore Blue Devils vs Colonia

1:00 PM BOYS BC Crusaders Varsity vs Middletown South

2:15 PM BOYS Shore Blue Devils vs Spotswood

3:30 PM BOYS BC Crusaders Varsity vs Marlboro

4:45 PM BOYS Holmdel vs Pope John

6:00 PM BOYS Huskies vs Holmdel


Field #6

Saturday-GIRLS

8:00 AM GIRLS Ewing (girls)vs Lacey (girls)

9:15 AM GIRLS Watchung Hills White vs Pope John Girls

10:30 AM GIRLS Pope John Girls vs Lacey (girls)

11:45 AM GIRLS Ocean JV (girls)vs Watchung Hills White

1:00 PM GIRLS Ocean (girls)vs Ewing (girls)

2:15 PM GIRLS Watchung Hills Yellow vs Shore (girls)

3:30 PM GIRLS Shore (girls)vs Jackson (girls)

4:45 PM GIRLS Watchung Hills Yellow vs Jackson (girls)

Sunday

Field #3

Sunday

8:00 AM Boys Shore Blue Devils vs Huskies

9:15 AM Boys Shore Blue Devils vs Brick

10:30 AM Boys Hightstown vs Squan

11:45 AM Boys Ocean vs Marlboro

1:00 PM Boys Marlboro vs Holmdel

2:15 PM Boys Pope John vs RFH

 

Field #4

Sunday

8:00 AM Boys Middletown North vs Hightstown

9:15 AM Boys Freehold vs Ocean

10:30 AM Boys Middletown North vs Spotswood

11:45 AM Boys Wall vs Pope John

1:00 PM Boys Freehold vs Monmouth Regional

2:15 PM Boys Monmouth Regional vs Lakeland Lancers

 

Field #5

Sunday

8:00 AM Boys Mt Olive JV vs Huskies JV

9:15 AM Boys Rahway JV vs RFH JV

10:30 AM Boys Mt Olive JV vs Holmdel JV

11:45 AM Boys Holmdel JV vs Rahway JV

1:00 PM Boys Lakeland Lancers vs Squan

2:15 PM Boys Spotswood vs Wall

3:30 PM Boys Holmdel vs Rancocas Valley

4:45 PM Boys Huskies vs Rancocas Valley
 

Field #6

Sunday-GIRLS

8:00 AM Girls Holmdel (girls)vs Jackson (girls)

9:15 AM Girls Ocean JV (girls)vs Pope John JV (girls)

10:30 AM Girls Jackson (girls)vs SPF (girls)

11:45 AM Girls SJV (girls)vs Holmdel (girls)

1:00 PM Girls SPF (girls)vs RBC (girls)

2:15 PM Girls Ocean (girls)vs SJV (girls)